kuzucu.sigota@hotmail.com
0505 428 24 44
0553 660 03 57

Kasko Sigortası

Kuzucu Sigorta > Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Kasko Sigortası, zorunlu Trafik Sigorta’sının aksine karşı taraftaki aracı değil; sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ve Trafik sigortaları arasındaki farktır.

İsteğe bağlı sigortalar arasında yer alan Kasko Sigortası’nı  Kuzucu Sigorta’nın avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçeleriyle birlikte güçlendirebilir, araba sürme keyfinize güveni Kasko Sigortası neden yaptırılmalıdır?

Kuzucu Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi alanlar; hasarsızlık indirimi koruma ek teminatından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistan yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Kasko Sigortası’nda Kuzucu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Kuzucu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Open chat
Sizin için buradayım!
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by