kuzucu.sigota@hotmail.com
0505 428 24 44
0553 660 03 57

Ekstrem Sporlar Sigortası

Kuzucu Sigorta > Ekstrem Sporlar Sigortası

Ekstrem Sporlar Sigortası

Ekstrem Sporlar Sigortası Nedir?

Gündelik hayatın akışı içinde karşılaşabileceğin pek çok kaza nedeniyle kendin ve ailen için olası maddi zararları teminat altına al. Dilersen motosiklet, kayak, dalış, dağcılık, yelkencilik, avcılık gibi outdoor aktivitelerini de Quick Ekstrem Sporlar Sigortası kapsamına dahil edebilirsin.

Bu sigorta ile poliçede belirtilen şartlar dahilinde sigortalıyı, sigorta süresi içinde maruz kalacağı kazaların sonuçlarına karşı teminat altına alır. Bu poliçedeki kaza tabirinden maksat ani ve harici bir olay sonucunda sigortalının iradesi dışında ölmesi veya bedeni bir arızaya maruz kalmasıdır.

İnsan hayatının değeri ölçülememekle birlikte maddi kayıplarını belirlemek mümkün olmasa da teminat limitini belirlemek gerekir. Ekstrem Sporlar Sigortalarında teminat limitinin belirlenmesinde, sigortalının yaşı ve mesleği gibi özellikleri göz önünde tutularak belli esaslar dahilinde belirlenir. Poliçe gereğince ödenecek tazminatın miktarı önceden taraflar arasında uyuşularak tespit olunur.

Bu sigorta ile poliçenin ön yüzünde belirtilmesi kaydıyla, Vefat ve Daimi Maluliyet teminatlarına ek olarak, Gündelik Tazminat ve Tedavi Masrafları teminatlarının biri veya her ikisi verilebilir.

  • Vefat Teminatı
  • Daimi Maluliyet Teminatı
  • Gündelik Teminat
  • Tedavi Masrafları Teminatı
Open chat
Sizin için buradayım!
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by